Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Правила прийому до ПНЗ та отримання позашкільної освіти

Дата: 3 жовтня 2021 о 09:05

ОТРИМАННЯ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Згідно ст.3 ЗУ "Про освіту", право особи на освіту може реалізовуватися шляхом її здобуття на різних рівнях освіти, у різних формах і різних видів, у тому числі шляхом позашкільно освіти.

Вихованці, учні і слухачі ПНЗ мають право на: здобуття позашкільної освіти відповідно до їх здібностей, обдарувань, уподобань та інтересів; добровільний вибір виду діяльності; навчання у декількох гуртках, студіях та інших творчих об’єднаннях.

Правила прийому до закладу

(відповідно Статуту)

• Прийом до ПНЗ може здійснюватися протягом навчального року (в міру закінчення комплектування груп гуртків, студій та інших творчих об’єднань) за бажанням вихованців, учнів, слухачів і за згодою батьків або осіб, які їх замінюють, як на без конкурсній основі, так і за конкурсом, умови якого затверджуються директором.

Прийом вихованців, учнів і слухачів до ПНЗ для одержання позашкільної, освіти здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, які їх заміняють.

• Для зарахування учнів до хореографічних об’єднань, шкіл раннього естетичного розвитку потрібна довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять.

•  Зараховуються вихованці, учні, слухачі, як правило, віком від 5 до 18 років.

•  Навчально-виховний процес здійснюється диференційовано (відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців, учнів і слухачів з урахуванням їх віку, психофізичних особливостей, стану здоров’я).

ПНЗ створює умови для організації та координації діяльності учнівського самоврядування.

•  Навчальний рік починається 1 вересня та закінчується 31 травня (може бути змінено). Комплектація гуртків, студій, творчих об’єднань з 1 по 15 вересня вважається робочим часом педагогічних працівників.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.